Nagrody MP 2024: 6 nowych sztabów

Napisał w kategorii Dodatki, Mistrzostwa Polski dnia 18 marca 2024 o godz. 12:47.

W nadchodzących Mistrzostwach Polski 2024, które wystartują 3 kwietnia, do wygrania będą unikalne nagrody – między innymi 6 nowych sztabów.

Rok temu, w eliminacjach MP 2023 do wygrania był komplet, w którego skład wchodziło sześć unikalnych sztabów: Molocha, Borgo, Posterunku, Hegemonii, Stalowej Policji, oraz Sharrash. W tym roku, podczas eliminacji MP 2024 do wygrania będzie drugi, nowy zestaw zawierający sztaby:

Szczegółowy opis, łącznie z ilością żetonów do zdobycia w danym turnieju eliminacyjnym, znajdziecie na ich dedykowanej podstronie: 6 Unikatowych Sztabów 2024.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .