Oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw Polski 2024

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 12 marca 2024 o godz. 13:15.

Dziś został ogłoszony oficjalny start Mistrzostw Polski 2024 w Neuroshimę Hex 3.0, który nastąpi za trzy tygodnie, w środę 3 kwietnia.

Z tego wpisu możemy dowiedzieć się o szczegółach, potwierdzone zostały też nagrody zawierające między innymi Neuroshimę Hex w edycji Roku Molocha. Warto również zaznaczyć, że w tym roku Neuroshima Hex będzie obchodzić swoje dwudziestolecie. Istotną informacją jest też dopuszczenie armii Doomsday Machine w turniejach eliminacyjnych.

Wiele wskazuje na to, że kryzys został zażegnany i 2024 nie będzie ostatnim rokiem z nową armią oraz Mistrzostwami Polski. Pozostaje czekać na oficjalny komunikat wydawnictwa Portal Games, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .