Nagrody MP 2024: Neuroshima Hex w edycji Roku Molocha

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 21 marca 2024 o godz. 11:51.

Poznaliśmy już nowe sztaby, drewniane gamble i okolicznościowe naklejki, czyli nowości jeśli chodzi o nagrody turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Polski 2024. Tą główną za pierwsze miejsce jest natomiast Neuroshima Hex w edycji Roku Molocha.

Wydana we wrześniu 2021 roku edycja specjalna Neuroshima Hex Rok Molocha kosztuje w Sklepie Portalu aż 350 zł, więc jest to nie lada atrakcja. Na przykład rok temu za wygranie turnieju eliminacyjnego można było zgarnąć matę, a więc nagrodę o wartości około 40-50 zł. Zapewne związane jest to z faktem, że Neuroshima Hex będzie obchodzić w tym roku swoje dwudziestolecie.

Tegoroczne eliminacje do Mistrzostw Polski 2024 ruszają już 3 kwietnia.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .