Unikalne sztaby Mistrzostw Polski 2023

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 5 kwietnia 2023 o godz. 10:03.

Jedną z nagród nadchodzących Mistrzostw Polski 2023 w Neuroshimę Hex 3.0 (a nie 4.0) będą sztaby armii z unikalnymi grafikami – każdy uczestnik dostanie za udział po jednym żetonie w danym turnieju eliminacyjnym.

Oprócz wspomnianych sześciu unikalnych sztabów (dla armii Borgo, Hegemonii, Molocha, Stalowej Policji, Posterunku, i Sharrash) będzie można wygrać nową matę z Polami Wodnymi Piratów oraz naszywki.

Oficjalne otwarcie eliminacji do Mistrzostw Polski 2023 odbędzie się podczas konwentu NS Con, który zaplanowany jest na 29 kwietnia w wielu miastach Polski jednocześnie.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .