Oficjalny plakat Mistrzostw Polski i nasz patronat

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 20 lutego 2015 o godz. 12:01.

Mistrzostwa Polski zostały oficjalnie ogłoszone kilka dni temu, już zdążyliśmy poznać ciekawy gratis dla uczestników turniejów w postaci minidodatku Generator Pola, a teraz możecie obejrzeć oficjalny plakat mistrzostw. To spore wydarzenie w świecie fanów Neuroshimy Hex, więc nie mogło nas zabraknąć wśród oficjalnych patnerów.

nshex-mistrzostwa-2015-plakat

Jak widać na plakacie nagród będzie całe mnóstwo: minidodatki w postaci wspomnianego już Generatora Pola, a także Karty Taktyczne, Baza Transportowa, Mad Bomber czy Nocny Łowca. Do tego wszystkie dodatki armijne wydane dotychczas w wersji 3.0: Nowy Jork, Neodżungla, Smart, Vegas, Sharrash, Missisipi, Doomsday Machine i Uranopolis. Na koniec nagroda główna w postaci 1000 PLN dla zwycięzcy finału.

Oprócz zapowiedzianych już wcześniej turniejów we Wrocławiu (jutro), Wałbrzychu (za tydzień) i Czyżowicach (w lipcu) pojawiły się kolejne – Płock (28 marca) i Tychy (8 kwietnia). Dla zainteresowanych szczegółowymi zasadami stworzyliśmy podstronę z regulaminem, który będzie na bieżąco aktualizowany. W miarę pojawiania się nowych informacji dotyczących Mistrzostw Polski będziemy Was oczywiście o wszystkim regularnie informować.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .