Portal Games Vlog #19: podsumowanie 2014 i nadchodzący Portalkon

Napisał w kategorii Wydawnictwo Portal dnia 15 stycznia 2015 o godz. 10:19.

Ignacy Trzewiczek w kolejnym vlogu Portalu podsumowuje rok 2014 pokazując mnóstwo gier i dodatków wydanych na przestrzeni tych dwunastu miesięcy, a także zapowiada obecność całej ekipy na Portalkonie.

vlog19

W roku 2014 pojawiło się mnóstwo dodatków armijnych do Neuroshimy Hex – to głównie reedycje w wersji 3.0: Nowy Jork, Neodżungla, Smart, Vegas, Sharrash, a także zupełnie nowa armia wydana w edycjach 2.5 oraz 3.0, czyli Missisipi. Ignacy przyznaje się do porażki w postaci braku premiery Uranopolis, która kilka razy była przesuwana – nie mam nic przeciwko temu, jeśli opóźnienie spowodowane jest tylko i wyłącznie próbą jak najlepszego przetestowania i zbalansowania armii, co zostało wyjaśnione w 15 odcinku vloga. W minionym roku pojawiły się także dodatki i gadżety: Mad Bomber II (3.0), podkładki pod piwo, magnesy na lodówkę czy Karty Taktyczne.

Pojawia się także info o aukcji mega paczki Neuroshima Hex 3.0 dla WOŚP, a później pojawiło się pytanie od ISVIZ99 o pozostałe armie 2.5, które nie zostały jeszcze wydane w 3.0:

Co z Mephistem, Dancerem i Stalową Policją w 3.0?

Na co Ignacy stwierdza, że na te pytania odpowie podczas nadchodzącego Portalkonu. Generalnie cały odcinek kręci się wokół zapowiedzi Portalkonu, podczas którego fani dowiedzą się o planach wydawnictwa na pierwsze półrocze roku 2015. Jeśli ktoś chciałby zostać naszym agentem specjalnym i notować wszystkie informacje dotyczące Neuroshimy Hex podczas Portalkonu, to z miłą chęcią opublikujemy jego relację na łamach serwisu.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .