Zestaw minidodatków

Napisał w kategorii Dodatki dnia 18 września 2016 o godz. 18:04.

Kolejna aktualizacja w sklepiku Portalu zaraz po Dancerze i Mephisto w przedsprzedaży oraz Najemnikach z Alabamy – tym razem jest to niejako podsumowanie wydanych już do tej pory jednożetonowych minidodatków.

zetony-promo

W sklepie pojawił się pięciopak dotychczasowych minidodatków wydawanych jako pojedyncze żetony: Mad Bomber, Generator Pola, Nocny Łowca, Zabójca oraz Baza Transportowa – wszystkie w wersji 3.0. Zostały one zebrane w jedną paczkę, w której znalazła się także ładna, kolorowa instrukcja. Jeśli jeszcze ich nie macie, to teraz jest najlepsza okazja, by to nadrobić – całość możecie kupić za jedyne 20 PLN.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .