Plany Portalu na luty

Napisał w kategorii Hexogłówki dnia 12 lutego 2018 o godz. 10:01.

Podczas minionego PortalConu 10 poznaliśmy plany wydawnicze Portalu na najbliższe miesiące – te na luty wyglądają dosyć… Hexowo.

Nowością będą Hexogłówki dla armii Iron Gang, których premiera planowana jest już na najbliższą środę, 14 lutego – dodatek dostępny jest w przedsprzedaży z gratisowym Orbitalem.

Dodruków doczekają się także dodatki armijne oraz sama podstawka Neuroshima Hex 3.0. Trochę ciekawi fakt ich dodruku na infografice, skoro już we wrześniu doczekaliśmy się szczęśliwego finału dosyć długiej sagi, kiedy w sklepie Portalu pojawiły się wszystkie brakujące armie. Może znowu zostały wykupione i potrzebny był kolejny dodruk?

No nic, pozostaje czekać na Hexogłówki Iron Gang, a po nich na kolejne armie.

Komentarze:

 • Nemo

  Ender, Stefan, ktokolwiek inny – ma któryś z was tę armię Posterunku w nowej szacie graficznej, co była do wygrania podczas mistrzostw Polski, na sprzedaż? Chciałbym odkupić ją.

 • Sub

  Jestem ciekaw czy ktoś te hexogłówki w ogóle kupi… Nawet ja, a jestem paychofanem i mam 1, 2 i 3 edycję, z czego pierwszą kupiłem tylko po to, żeby leżała i patrzyła na mnie z półki, nie zamierzam tego kupować. Nemo, myślę, że prawie każdy tu ją ma, ale pewnie nikt nie sprzeda albo będziesz musiał się ostro wykosztować :p W każdym razie, ja bym swojej nawet za stówkę nie puścił :p

 • Nemo

  Po cichu liczyłem, iż może ktoś np. ma dwie sztuki i może chcieć się jednej pozbyć ;).

  Ja te hexogłówki zakupiłem. Może nie zrobiłbym tego, gdybym nie miał 3. edycji (posiadam 2. i 3. edycję), ale skoro w 3. edycji dawali hexogłówki, to żeby i z hexogłówkami mieć komplet, to się skusiłem.

  Aczkolwiek sama mechanika dodatkowego żetonu mi się nie podoba, uważam iż o wiele lepiej by było, gdyby ten żeton można było podmienić w dowolnym momencie po dobraniu do trzech żetonów, zamiast na początku gry. W takim układzie mógłby on zostać użyty jako ostatnia deska ratunku. A tak, to go użyjesz i nie zauważysz…

 • dicer

  @Nemo
  Mogę Ci odsprzedać ten Posterunek (nówka niegrana).
  Podaj jakiegoś maila, to pogadamy.

 • Nemo

  @Dicer:
  Hej,

  Dzięki! Spróbuj na: nemomonnemo AT yahoo DOT com lub poprzez moje forum (użytkownik: Little Nemo): http://forum.magiaimiecz.eu/

 • Ja mam tylko jeden egzemplarz recenzencki alternatywnego Posterunku, więc nie ma nawet możliwości jego odsprzedania.

 • Cervatus

  Jakby ktoś chciał jeszcze kupić alternatywny posteruenk to chętnie odsprzedam :)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .