PortalCon 10 pod koniec stycznia w Gliwicach

Napisał w kategorii Konwenty, Mistrzostwa Polski dnia 12 stycznia 2018 o godz. 10:10.

Nadchodzący PortalCon będzie jubileuszowym, dziesiątym już konwentem wydawnictwa Portal Games – odbędzie się tradycyjnie pod koniec stycznia w Gliwicach.

Wszystkich fanów gier planszowych, szczególnie tych wydanych przez Portal Games i linię 2 Pionki zapraszamy serdecznie w trzeci weekend stycznia do Gliwic na pełną atrakcji i grania imprezę!

Jak zwykle można się spodziewać mnóstwa atrakcji. Tradycją staje się finał Mistrzostw Polski w Neuroshimę Hex 3.0, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 11:00 i potrwa aż do godziny 18:00.

PortalCon 10 będzie miał miejsce w Klubie Spirala przy ulicy Pszczyńskiej 85 w Gliwicach, w weekend 27-28 stycznia 2018, a bilet kosztuje jedynie 15 PLN. Więcej info znajdziecie na stronie wydarzenia.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .