Zapowiedź premiery Hexogłówek Iron Gang

Napisał w kategorii Hexogłówki dnia 29 stycznia 2018 o godz. 10:01.

Plany wydawnicze Portalu na rok 2018 zostały ogłoszone – można się spodziewać wielu różnych, ciekawych gier w tym roku. Na liście znalazły się także Hexogłówki do najnowszej armii Iron Gang.

Sprawdź swoją wiedzę na temat taktyk i strategii Neuroshimy, prowadząc krwawy i brutalny Iron Gang do zwycięstwa! Po rozwiązaniu wszystkich zagadek wszelkie tajniki grania tą armią staną przed tobą otworem – ale czy znasz Neuroshimę HEX! 3.0 dostatecznie dobrze?

Portal zapowiada Hexogłówki jako idealny dodatek dla fanów Hexa, którzy chcą zagrać samodzielnie. W pudełku znajduje się 50 unikatowych Hexogłówek o różnym poziomie trudności oraz dodatkowy żeton, który wprowadza nowe możliwości dla armii Iron Gang.

Premiera 14 lutego, czyli w Walentynki. Przypadek? ❤️

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .