Przedsprzedaż hexogłówek Iron Gang

Napisał w kategorii Hexogłówki dnia 9 lutego 2018 o godz. 10:01.

Premiera hexogłówek armii Iron Gang już w przyszłym tygodniu – za niecały tydzień doczekamy się oficjalnego debiutu nowego rodzaju rozszerzenia do gry Neuroshima Hex.

Dodatek dostępny jest już w sklepiku Portalu w cenie 19,95 PLN – przedsprzedaż potrwa do dnia premiery, czyli środy, 14 lutego.

Portal podgrzewa atmosferę serwując kolejne zajawki w postaci hexogłówki numer #51 (w pudełku jest ich 50), czy wideozapowiedzi. Dodatkowo do każdego pudełka hexogłówek Iron Gang Portal dorzuca najnowszy minidodatek Orbital, który otrzymali uczestnicy minionego finału Mistrzostw Polski 2017, więc jest okazja dla wszystkich nieobecnych, by nadrobić braki.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .