Koszulki Neuroshimy Hex w sklepiku Portalu

Napisał w kategorii Wydawnictwo Portal dnia 11 czerwca 2014 o godz. 16:57.

Wydawnictwo Portal postanowiło zaoferować całkiem sporą kolekcję koszulek z armiami z Neuroshimy Hex dla wszystkich fanów, którzy chcą się pokazać i pochwalić przynależnością do wybranej frakcji.

Wybór jest dość zacny, bo z dostępnych armii widać Molocha, Posterunek, Borgo, Hegemonię, Nowy Jork, Neodżunglę, Vegas i Stalową Policję, w sumie aż osiem różnych koszulek. Do 17 czerwca można zamawiać je w przedsprzedaży w promocyjnej cenie 35 PLN, później będą one kosztować 39 PLN. Ciekawe czy jeśli zainteresowanie będzie wystarczająco duże, to doczekamy się koszulek z najnowszymi armiami? Ubrałbym Mephisto na klatę jeśli tylko byłaby taka możliwość.

Komentarze:

 • Zin

  Zamiast koszulek nowych armii wolałbym te, ale z mniej żenującymi napisami. A najlepiej bez żadnych, z samym logo frakcji.

  „Vegas my ass”…

 • Gracz

  Gdyby nie te napisy to zapewne wziąłbym ze trzy a tak to pewnie max jedną.

 • Michallus

  Gracz, DIY. Dowolny punkt z odzieżą reklamową zrobi Ci ją bez żenujących napisów w podobnej cenie.

 • Emi

  A mi się podobaja właśnie hasła szczególnie „Welcome to the neodżungle” i „We protect, you serve”, „Moloch inside też jest super, tylko hegemonia mi się nie podoba. Napewno musze wziąc posterunek i steel police, a wzięłabym dużo więcej gdyby nie cena… Powinna byc zniżka za większą ilość..

 • Vermine

  Gdzie te koszulki można kupić lub obejrzeć na lepszych grafikach? Linki przenoszą mnie na stronę Portalu ale nigdzie nie widzę możliwości zakupu…. Proszę o pomoc. Szczególnie że chcę się przyjrzeć hasłom na koszulkach ;)

 • To było pięć lat temu, tych koszulek już dawno nie ma w sprzedaży i ciężko będzie znaleźć większe zdjęcia ;]

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .