Gadżety: Magnesy i Pocztówki

Napisał w kategorii Dodatki dnia 30 listopada 2014 o godz. 12:03.

Aktualizując opis armii Doomsday Machine czy minidodatku Kart Reakcji Łańcuchowej warto pamiętać także o gadżetach w postaci Magnesów i Pocztówek. Do tego grona należy także doliczyć niedawną nowość w postaci Podstawek pod kubek.

nshex-magnesy

Zestaw czterech Magnesów (armie Borgo, Hegemonii, Molocha i Posterunku) kupić można w sklepiku Portalu w cenie 20 PLN, można je także kupić pojedynczo (1, 2, 3, 4) po 5 PLN za sztukę. Dodatkowy, bonusowy magnes (armia Smarta) jest dostępny również w cenie 5 PLN.

nshex-pocztowki

Pocztówki natomiast zdobyć można na stoiskach Portalu, jako gratisy w zakupach wysyłkowych lub jako dodatki do nagród w konkursach – aktualnie nie ma możliwości ich kupienia.

Zbieracie wszystko co z Hexem wiązane, czy uważacie to za zbędne drobiazgi?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .