Zestaw Neuroshima Hex 3.0 od Portalu dla WOŚP

Napisał w kategorii Wydawnictwo Portal dnia 14 stycznia 2015 o godz. 12:37.

Co prawda kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale aukcje internetowe trwają w najlepsze i jest jeszcze sporo okazji, by wesprzeć fundację finansowo.

hex-wosp

Jedną z takich aukcji jest mega zestaw Neuroshima Hex 3.0, w którego skład wchodzi podstawowa wersja gry w najnowszej edycji, wszystkie siedem dodatków armijnych wydanych w wersji 3.0: Nowy Jork, Neodżungla, Smart, Vegas, Sharrash, Missisipi i Doomsday Machine, a także dodatki i gadżety: Mad Bomber, Karty Taktyczne i pięć magnesów na lodówkę. Zestaw robi wrażenie, a dodać do tego trzeba jeszcze autograf Michała Oracza, autora gry.

Warto wspierać WOŚP, bo pieniądze idą na cenny sprzęt dla szpitali – lepiej nie mieć okazji do skorzystania, ale jak już będzie trzeba, to lepiej, żeby sprzęt tam był. Sam zestaw nadaje się idealnie dla kogoś, kto chce zacząć przygodę z Neuroshimą Hex w 3.0 – czy to starszego fana, czy kogoś zupełnie nowego. Może się także przydać jako idealny prezent, by zainteresować kogoś tą grą.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .