Świąteczna promocja NS Hex na iOS

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 21 grudnia 2011 o godz. 13:56.

Święty Mikołaj w osobie radosnego Borgo w czerwonej czapeczce wywołał postapokaliptyczny śnieg, więc można się już skupić na skompletowaniu całej kolekcji mobilnej Neuroshimy Hex na urządzenia Apple, jeśli komuś czegoś jeszcze brakuje.

Promocja trwa od 21 grudnia 2011 aż do 1 stycznia 2012 roku i obejmuje wszystkie gry Big Daddy’s Creations. Tak oto prezentuje się wspomniana promocja w liczbach:

  • Neuroshima Hex, $4.99 => $2.99
    • Nowy Jork (IAP), $1.99 => $0.99
    • Neodżungla (IAP), $1.99 => $0.99
  • Neuroshima Hex: Puzzle, $2.99 => $0.99

 

Online Multiplayer i wersja na Androida

Co prawda pierwotny plan zakładał pojawienie się multiplayera i Hexa na Androida już w grudniu, ale okazało się, że multi to grubsza sprawa i wymaga przepisania całego kodu od zera, a Androidowa wersja co prawda jest już praktycznie skończona, ale pojawiły się problemy z różnymi rozdzielczościami ekranów. Jednego i drugiego (według zapewnień autorów) możemy spodziewać się w lutym 2012 roku, jeśli uda się uporać ze wszystkimi problemami.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .