Dużo Hexa w nowym Gwiezdnym Piracie

Napisał w kategorii Wydawnictwo Portal dnia 20 grudnia 2011 o godz. 09:36.

Fani Neuroshimy Hex powinni zapoznać się z nowym numerem Gwiezdnego Pirata, który nosi numerek 46 – wewnątrz pierwszej udostępnionej części znajduje się mnóstwo ciekawych informacji o tej wspaniałej planszówce.

Dlaczego części? Portal postanowił przeprowadzić mały eksperyment i sprawdzić czy wydawanie poszczególnych części pisma oddzielnie, w regularnych odstępach czasu będzie lepsze niż czekanie ze wszystkim i publikowanie jednego dokumentu. Dzięki nowemu podejściu gotowe artykuły (a nawet całe działy) będą mogły trafiać jeszcze szybciej do czytelników. Czy to się przyjmie? To się okaże…

Wracając do zawartości najnowszego Pirata – pierwsza odsłona wyładowana jest po brzegi planszowym Hexem: znajdziemy tam najnowsze wieści, wywiad z Michałem Oraczem i felieton Ignacego Trzewiczka.

Pobierz część planszową Gwiezdnego Pirata #46.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .