Dancer

Dancer - Obiekt NiebieskiPo ataku maszyn na laboratoria Posterunku na wolność wydostaje się efekt utrzymywanych w tajemnicy eksperymentów genetycznych prowadzonych w ramach projektu „Dancer”, mających na celu stworzenie cybernetycznego superżołnierza. Na wpół oszalałe, pozbawione kontroli nad swoimi instynktami obiekty rozpoczynają walkę o przetrwanie na postapokaliptycznych pustkowiach.
Dancer to zupełnie nowe wyzwanie dla dowódców w Neuroshimie Hex.

Opis talii:

Zaletą armii jest duża żywotność jednostek oraz możliwość Leczenia, przywracającego im Punkty Wytrzymałości. Ponadto Dancer jest w stanie atakować wroga poza Bitwą i zadawać mu dotkliwe obrażenia.
Wadą armii jest to, że posiada ona tylko 3 jednostki i wystarczy, że jedna z nich zginie, a Dancer przegrywa.

Rada taktyczna:
Obiekty Dancer ukazują swą siłę przede wszystkim w ofensywie. Warto wystawiać je na środku planszy, by droga do Sztabu przeciwnika była jak najkrótsza, niezależnie od tego, w którym miejscu go wystawi.
W trakcie rozgrywki, przemieszczając Obiekty Dancer po planszy, należy starać się łączyć je zawsze w silniejsze układy, aby wspierały się nawzajem, wykorzystując swoje cechy Modułów.


Żetony w talii:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .