Smart trzecim dodatkiem do aplikacji

Napisał w kategorii Mobile dnia 22 marca 2022 o godz. 14:34.

Wydawnictwo Portal Games zapowiedziało kolejny, trzeci już dodatek armijny do mobilnej aplikacji Neuroshima Hex, którym będzie armia Smart.

Po czterech podstawowych armiach Molocha, Borgo, Posterunku, i Hegemonii wydanych we wrześniu 2021, oraz mobilnych dodatkach w postaci Stalowej Policji (listopad 2021) i Nowego Jorku (luty 2022), teraz przyszedł czas na kolejny – Smart ma się pojawić w kwietniu.

Najnowsza aktualizacja aplikacji wprowadza również znaczące poprawki do sztucznej inteligencji armii. Spośród wszystkich wprowadzonych zmian warto wspomnieć o tych najbardziej kluczowych dla całej aplikacji mobilnej Neuroshima Hex. Przede wszystkim zostało usprawnione podejmowanie decyzji oraz dążenie do celu dla każdej armii z osobna — dzięki czemu w danej sytuacji na planszy, armie będą zachowywać się inaczej w zależności od ich charakteru.

Jak zwykle pamiętajcie, że jeśli kupiliście ją w poprzedniej wersji aplikacji, to aktualizację dostaniecie za darmo.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .