Debiut nowej aplikacji we wrześniu

Napisał w kategorii Mobile, Mobile Android, Mobile iOS dnia 4 sierpnia 2021 o godz. 10:09.

Lata podchodów i kilka miesięcy prac nad nową wersją gry mobilnej Neuroshima Hex zbliżają się ku końcowi – jej (ponowna) premiera ma nastąpić już w przyszłym miesiącu.

Nowa aplikacja Neuroshima Hex! została napisana zupełnie od nowa, aby sprostać wymaganiom współczesnych graczy. Zaoferuje ulepszoną sztuczną inteligencję, tryb solo z trzema poziomami trudności, rozgrywkę w sieci ze znajomym bądź losowym przeciwnikiem w trybie cross system.

Portal Games oficjalnie potwierdził wydanie aplikacji we wrześniu. Co prawda ma ona być darmowa dla dotychczasowych jej posiadaczy na iOSie i Androidzie, mieć tryb multi, ale udostępni jedynie cztery podstawowe armie – Molocha, Borgo, Posterunek, i Hegemonię. Na dodatki armijne trzeba będzie trochę poczekać.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .