Smart w aplikacji już dostępny

Napisał w kategorii Mobile, Mobile Android, Mobile iOS dnia 11 kwietnia 2022 o godz. 14:18.

Zapowiadana aktualizacja wprowadzająca trzecią (po Stalowej Policji i Nowym Jorku) armię – Smart – pojawiła się dziś w sklepach na urządzenia mobilne iOS i Android.

Przede wszystkim zostało usprawnione podejmowanie decyzji oraz dążenie do celu dla każdej armii z osobna — dzięki czemu w danej sytuacji na planszy, armie będą zachowywać się inaczej w zależności od ich charakteru.

Wygląda więc na to, że nowe armie pojawiać się mogą w odstępach około dwumiesięcznych – sama aplikacja wydana została we wrześniu 2021, Stalowa Policja zadebiutowała w listopadzie, Nowy Jork wyszedł w lutym, a teraz Smart w kwietniu. Warto również wspomnieć, że dzisiejsza aktualizacja wprowadza czat do gry online.

Przypominamy, że wszyscy, którzy zakupili Smarta w poprzedniej wersji aplikacji dostają dodatek w nowej za darmo.

Komentarze:

  • gsw11

    przypomnijcie mi ile było dodatkowych armii? 10? w ten sposób długo poczekamy na wszystkie. zamiast czatu wolałbym szybciej armie. żeby nie było czat jest ok.

  • Shub-Niggurath

    Czy to tylko u mnie, czy inni też tak mają, że Smart zawsze zaczyna grę od ustawienia swojego Sztabu w rogu planszy? Bardzo niemądre jak na „Hard AI” w przypadku tej armii… W poprzedniej wersji apki tego nie było

  • Neon-jungle

    Dla mnie dopóki nie ma moich ulubionych armii czyli neodzungli i Sharassh to nie instaluje nowej apki. Poczekam. Przydał by się jakiś plan zapowiadający wydania kolejnych dodatków.

  • Pingback: Vegas w aplikacji już dostępny • NeuroshimaHex.pl

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .