Nowy Jork drugim dodatkiem do aplikacji

Napisał w kategorii Mobile dnia 10 lutego 2022 o godz. 10:50.

Drugim dodatkiem do mobilnej aplikacji Neuroshima Hex jest armia Nowego Jorku udostępniona w ramach aktualizacji, która wczoraj pojawiła się w sklepach na urządzenia iOS i Android.

Aplikacja, która została wydana we wrześniu zeszłego roku miała otrzymywać aktualizacje z nowymi armiami co miesiąc, niestety po listopadowej armii Stalowej Policji na kolejną, Nowy Jork, przyszło nam czekać aż do lutego. Miejmy nadzieję, że kolejne będą pojawiać się szybciej.

Razem z wczorajszą aktualizacją poprawiona została także sztuczna inteligencja komputerowego przeciwnika. Przypominamy też, że każdy, kto kupił dodatek w poprzedniej wersji aplikacji otrzyma go w tej za darmo.

Komentarze:

 • Ciekawski

  Wiadomo czemu się tyle zeszło? Kibicowałem projektowi ale nie mogę zrozumieć czemu aż tak topornie to idzie : / Wersja prototypu neuroshimy którą stworzyłem kiedyś w weekend miała tyle samo armii i więcej trybów

 • To by się trzeba Portalu zapytać.

 • Igor369

  Gra zniknęła ze sklepu na androidzie, nie da się zaktualizować (mam wyłączone autoakyualizacje). Zgaduję że napotkano krytyczny błąd i tymczasowo usunięto grę ze sklepu?

 • Podobno jakieś drobne problemy i na dniach ma wrócić, ale brak jakichkolwiek szczegółów.

 • Sovey

  No ogółem ta apka to śmieszny żart, tworzona od kilku lat, 0 contentu i podobno nawet nie działa tak jak powinna xD. Gdzie od 10 lat chyba jest zrobiona w javie prosta neuroshima hex online, z bodajże 2 dodatkowymi armiami i kilkoma trybami. Nie rozumiem jak można tak nie wykorzystać potencjału, przecież stworzenie takiej apki dwóch studentów informatyki mogłoby zrobić jako projekt na studia, a tu taki smród ze strony Portalu

 • Igor369

  Różnica? Jedna robiona z pasji druga dla pieniędzy, czyli jak zrobić wystarczająco tyle żeby się nie czepiał zleceniodawca przy jednoczesnym otrzymaniu forsy.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .