Partyzanci, Resurgence, NS Con i wiele więcej – podsumowanie pierwszego dnia wiosny z Neuroshimą!

Napisał w kategorii Konwenty dnia 21 marca 2023 o godz. 18:11.

Dzisiejszy live Neuroshimowy obfitował w mnóstwo informacji związanych z Neuroshimą Hex, ale także RPG, aplikacją, eliminacjami Mistrzostw Polski czy nawet zupełnie nową grą.

Ogłoszenia dotyczyły:

Moloch RPG doczekał się dodruku po dwóch dekadach od wydania. Resurgence to gra postapo, która pojawi się w świecie Neuroshimy na podobnej zasadzie jak wcześniej Last Aurora. Gildia Kupców to potwierdzony papierowy dodatek armijny na ten rok. Partyzanci to armia fanowska, która pojawi się na wyłączność w mobilnej aplikacji. NS Con to konwent, który odbędzie się 29 kwietnia w kilku miastach Polski jako oficjalne otwarcie eliminacji do Mistrzostw Polski. Nagrodami będą naszywki, maty z miejscem na Piratów, oraz unikalne sztaby sześciu armii.

Sporo dobroci! Która informacja ucieszyła Was najbardziej?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .