Portal konwentowy

Napisał w kategorii Konwenty dnia 19 grudnia 2011 o godz. 10:27.

Wydawnictwo Portal nie próżnuje – promując Neuroshimę Tactics nie zapomina także o fanach NS Hex. Na dwóch minionych konwentach można było zapoznać się z nowymi armiami, a także wziąć udział w turniejach.

Szczecin Game Show, Porytkon w Sosnowcu i konwent postapo na Uniwersytecie Gdańskim, a nawet spotkanie w Poznaniu organizowane przez Drugą Erę – podczas tych eventów ekipa Portalu dwoiła się i troiła, by zaprezentować wszystkie swoje produkcje, w tym oczywiście także Neuroshimę Hex. Oprócz prezentacji odbyły się również turnieje, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród konwentowiczów.

Komentarze:

  • Orzi

    No niestety, na mojej macierzystej uczelni (Uniwersytet Gdański) z prezentacją Heksa było cienko… A po prawdzie w ogóle jej nie było xD . No ale w turnieju zająłem drugie miejsce >:3

  • Uuu, to szkoda, że prezentacja się nie odbyła.
    No, ale gratulacje drugiego miejsca w turnieju :)

  • Orzi

    Była za to na pewno prezentacja Tacticsa (na której chciałem być, ale na swoje nieszczęście za daleko zaszedłem w turnieju i się godziny nałożyły xD)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .