51 Stan: Sojusznicy – zapowiedź

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 19 listopada 2018 o godz. 09:51.

Portal postanowił ogłosić plany wydawnicze na najbliższe miesiące – wśród kilku gier i dodatków pojawiła się informacja dotycząca drugiego dodatku do 51 Stanu: Master Set.

51 Stan: Sojusznicy

Po bardzo dobrze odebranej zremasterowanej edycji 51 Stanu o nazwie Master Set, oraz ciekawym i grywalnym dodatku Zgliszcza, czas na kolejny, drugi już dodatek – Sojuszników.

Sojusznicy sprawią, że zyskasz nowych przyjaciół i sposoby na wykorzystanie sił innych frakcji. Karty zawierać będą nową mechanikę sojuszy, która zapewni ci nowe, unikatowe bonusy i zdolności.

W dodatku znajdziemy karty z trzema nowymi frakcjami – są to Sharrash, Uranopolis i Iron Gang znane już z dodatków armijnych do Neuroshimy Hex 3.0. Dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .