Dodruki 51 Stanu i Zgliszczy, Master Set Pack, oraz premiera Sojuszników

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 7 marca 2019 o godz. 12:08.

Dodruk 51 Stanu: Master Set oraz dodatku Zgliszcza oficjalnie pojawił się w sklepach już dzisiaj, 7 marca. Dokładna data premiery nowego dodatku Sojusznicy co prawda nie jest jeszcze znana, ale planowana jest już na najbliższe miesiące.

Z okazji dodruku w sklepie Portalu pojawił się specjalny zestaw promocyjny o nazwie 51. Stan Master Set pack, który zawiera: podstawową wersję gry, dodatek, oraz całą kolekcję promosek łącznie z nową o nazwie Granice. Cały zestaw jest w promocji – kosztuje 219,95 PLN (zamiast 241,95).

Dodatkowo, w sklepiku Portalu cena podstawowej wersji 51 Stanu została obniżona z 159,95 na 145 PLN – również tutaj dostajemy w gratisie promoskę Granice.

Następny po Zgliszczach dodatek do 51 Stanu: Master Set o nazwie Sojusznicy ma zostać wydany w drugim kwartale tego roku, czyli w okolicach kwietnia-czerwca. Cóż, pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.