Znaczniki Roku Molocha

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0 dnia 11 listopada 2020 o godz. 15:20.

Kontynuujemy przegląd zawartości edycji kolekcjonerskiej Neuroshima Hex: Rok Molocha, której przedsprzedaż zakończy się już za niecałe dwa tygodnie, w poniedziałek 23 listopada.

Zapoznaliście się już z kampanią Moloch: Początki, popiersiem Borgo, nowymi grafikami żetonów, artbookiem i planszami frakcji, które znajdą się w pudle, ale to nie wszystko – każdy, kto zdobędzie edycję kolekcjonerską będzie miał do dyspozycji plastikowe znaczniki dla wszystkich dotychczas wydanych armii.

Takie przepiękne znaczniki punktów życia Sztabu znajdziecie wewnątrz ogromnego pudełka limitowanej edycji Neuroshimy Hex: Rok Molocha.

Prezentują się całkiem nieźle, oraz gwarantują lepszą wytrzymałość niż oryginalne znaczniki.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .