Plansze frakcji Roku Molocha

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0 dnia 30 października 2020 o godz. 10:30.

W edycji kolekcjonerskiej Neuroshimy Hex Roku Molocha znajdziemy między innymi planszetki dla wszystkich frakcji, nie tylko dla czterech podstawowych z nowymi grafikami.

Długo musieliśmy czekać, ponieważ po czterech oryginalnych planszetkach w pudełku Neuroshimy Hex 3.0 z 2013 roku nie mieliśmy możliwości zdobycia ich dla kolejno wydawanych dodatków armijnych na przestrzeni lat. Dlatego właśnie powstawały projekty fanowskie, takie jak te od Mateusza Jarosza czy od Azzy’ego.

Wraz z edycją kolekcjonerską Roku Molocha dostaniemy w końcu oficjalne planszetki dla wszystkich armii – przedsprzedaż trwa do 23 listopada. Kupujący w sklepie Portalu dostaną dodatkowo popiersie Borgo i artbook.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .