Popiersie Borgo

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0 dnia 22 października 2020 o godz. 10:22.

Kolejną nowością edycji kolekcjonerskiej Neuroshimy Hex 3.0 Roku Molocha jest wykonane z żywicy czternastocentymetrowe popiersie Borgo.

Od samego początku wojny Moloch tworzył kolejne generacje mutantów. Przyspieszone tempo dorastania, genetyczne udoskonalenia, wyszkolenie do walki i zdolności przeżycia, podzieleni na różne gatunki zaludniają pustkowia i walczą o każdy metr ziemi ze wszystkimi, nawet ze sobą. Z rozsianych grup mutantów powstała armia zebrana przez charyzmatycznego przywódcę, zcyborgizowanego mutanta – Borgo. To właśnie jego olbrzymia figurka jest ozdobą limitowanej edycji Neuroshimy Hex 3.0 Rok Molocha!

Osobiście żałuję, że nie jest to figurka maszyny Molocha, ale być może ze względów technicznych w grę wchodziło jedynie popiersie, a mutant Borgo prezentuje się na prawdę dobrze. Pamiętajcie, że popiersie jest do zdobycia jednie w sklepie Portalu, a przedsprzedaż trwa do 23 listopada.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .