Nowe grafiki żetonów Roku Molocha

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0 dnia 26 października 2020 o godz. 15:44.

Edycja kolekcjonerska Neuroshima Hex Rok Molocha to nie tylko kampania Moloch: Początki czy popiersie Borgo, ale wiele innych atrakcji – między innymi nowy wygląd podstawowych armii.

Oprócz wielu bonusów, specjalne wydanie zawiera 4 podstawowe armie z zupełnie nowymi ilustracjami, a na każdej z nich znajduje się dopisek „2020”, który przez wiele lat będzie przypominać graczom o Roku Molocha.

Dzięki temu armie Molocha, Borgo, Posterunku, oraz Hegemonii dostaną już trzeci unikalny wygląd w ramach edycji 3.0. Pierwszym był podstawowy z 2013, drugim poszczególne wersje alternatywne rozdawane podczas Mistrzostw Polski (alt Moloch, alt Borgo, alt Posterunek, alt Hegemonia), na których podstawie wypuściliśmy tapety, a trzecim ten z edycji kolekcjonerskiej Roku Molocha.

Przedsprzedaż tej edycji trwa do 23 listopada, a liczba egzemplarzy ograniczona jest do 2020 sztuk.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .