Ziemie Jałowe – fanowskie armie konwentowe

Napisał w kategorii Armie dnia 5 marca 2012 o godz. 09:25.

Nie samymi podstawkami fan Hexa żyje, a armie fanowskie jak powstawały, tak na szczęście nadal powstają. Dziś mam dla was bardzo ciekawy zestaw czterech fanowskich armii przygotowanych w pełni profesjonalnie i prezentujących się nad wyraz okazale, a wszystko to związane z konwentem Ziemie Jałowe.

ziemie jalowe hex

Cztery armie: Zgorzel, Gibsonnicy, Łowcy Niewolników i Padliniarze to ciekawe strony konfliktu, z których każda posiada interesujące właściwości. Całość powstała w oparciu o Ziemie Jałowe 2011 – Zagłębiowski Konwent Postapokaliptyczny. Przypomnę, że edycja 2012 odbędzie się 4-8 lipca w Będzinie.

Zapraszam zatem wszystkich do pobierania i testowania wspomnianych armii.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .