Nowe informacje na temat Stalowej Policji

Napisał w kategorii Armie dnia 27 lutego 2012 o godz. 12:35.

Według najświeższych informacji ze strony Portalu, premiera Stalowej Policji zbliża się wielkimi krokami. Powstała już nawet dedykowana armii strona, na której znaleźć można garść przydatnych informacji.

steel-policeCena, tak jak przypuszczano, wyniesie 29 PLN. Wygląd pudełka można podziwiać obok, natomiast sama armia będzie miała swoją premierę podczas konwentu Pyrkon w Poznaniu (23-25 marca).

Unikalną właściwością wybranych żołnierzy Stalowej Policji będzie Odbicie – jak sama nazwa wskazuje, jednostka będzie w stanie odbić w przeciwnym kierunku wymierzony w nią strzał.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .