Zgłoś mini dodatek do NS Hex – być może zostanie wydrukowany!

Napisał w kategorii Ciekawostki, Fani, Wydawnictwo Portal dnia 2 lutego 2014 o godz. 11:25.

Tydzień temu odbył się Portalkon, podczas którego ogłoszone zostało Missisipi, a także plany na wydanie nowych wersji Neodżungli i Nowego Jorku. Pojawił się także wątek mini dodatków – z perspektywy fana Neuroshimy Hex był to Mad Bomber w wersji 3.0. Teraz także TY możesz zgłosić swój własny dodatek, który jeśli się spodoba, to zostanie oficjalnie wydrukowany!

Oto treść mailingu od Ignacego Trzewiczka:

W zeszłą sobotę odbył się PORTALkon, na którym prezentowaliśmy nasze plany wydawnicze i zapowiadaliśmy nad czym pracujemy. Jeśli JAKIMŚ CUDEM nie dotarły do Was jeszcze wieści na temat tego co ogłosiliśmy, pełną prezentację można zobaczyć w tym miejscu.

Jedną z ważniejszych rzeczy, jakie ogłosiliśmy – choć mogło to umknąć w natłoku wieści – jest fakt, że rozpoczynamy linię mini dodatków do naszych gier.

To moment na który być może czekaliście – tak, czekamy na Wasze pomysły. Czekamy na Wasze mini rozszerzenia do naszych gier. Tak, jeśli macie pomysły na nowe karty czy reguły do Robinsona, jeśli macie pomysł na coś fajnego do NS HEX, jeśli lubicie którąś z naszych gier i zaprojektowaliście do niej coś własnego – tak, jest szansa, że może to ukazać się drukiem. Oficjalnie.

Przesyłajcie nam swoje pomysły. Czas pokazać, co macie w szufladach!

Brzmi świetnie – czas zakasać rękawy, przejrzeć szkice i zgłosić wszystko, co tylko może zostać zgłoszone!

Komentarze:

  • Barto

    Tak, to rzeczywiscie moment na ktory czekalem – jestem ciekaw, czy ludzie chcieliby zagrac moim mini dodatkiem. O ile propozycja jest dalej aktualna, to czy kos wie na jaki adres nalezy wyslac swoja propozycje, do kogo sie zwracac i z kim rozmawiac?

    Czy moze najpierw dodatek musi zmierzyc sie z opinia fanow…?

  • Informacja o tym pojawiła się w mailingu od Portalu, więc wystarczy na niego odpowiedzieć, a jeśli nie jesteś zapisany do newslettera, to pewnie można skorzystać ze standardowej drogi komunikacji – http://portalgames.pl/pl/dane-kontaktowe/

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .