Ruszyła kampania 51 Stan: Ultimate Edition

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 23 lutego 2022 o godz. 10:04.

Wczoraj wieczorem w serwisie Gamefound ruszyła kampania gry 51 Stan w edycji Ultimate Edition zawierająca między innymi nowy dodatek Ziemia Niczyja.

Edycja specjalna zawierać będzie wszystko co z 51 Stanem związane: osiem plansz frakcji, promki, minirozszerzenia i wszystkie trzy dodatki: Zgliszcza, Sojusznicy i Moloch.

Na Gamefoundzie dostępna będzie możliwość wsparcia dla graczy, którzy chcą otrzymać jedynie dodatek Ziemia Niczyja. Nowe rozszerzenie zmieści się w pudełku Ultimate Edition 51. Stanu.

Kampania ufundowana została w całości w rekordowym czasie 23 minut, aktualnie jest na poziomie 565% (!). Każdego dnia odblokowywana będzie jedna bonusowa karta aż do końca kampanii, czyli do 8 marca.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .