Zapowiedź 51 Stan: Ultimate Edition

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 17 stycznia 2022 o godz. 15:08.

Wydawnictwo Portal Games zapowiedziało specjalną edycję gry 51 Stan o podtytule Ultimate Edition, którą będzie można wspierać crowdfundingowo już w przyszłym miesiącu.

51 Stan Ultimate Edition, który pojawi się na Gamefoundzie, połączy całą dostępną dotychczas zawartość dla 51. Stanu w jednym pudełku. Obejmuje to wszystkie osiem plansz frakcji, promki, minirozszerzenia i wszystkie trzy dodatki: Sojuszników, Zgliszcza i Molocha. Wprowadzone zostaną również znaczące ulepszenia komponentów, a także dodatkowa zawartość. Podczas kampanii na platformie Gamefound dostępne będzie także zupełnie nowe rozszerzenie, Ziemia Niczyja, zaprojektowane przez Ignacego Trzewiczka, które wprowadza wyjątkową zmianę do podstawowej gry: kontrolę nad obszarem. Gracze będą walczyć o dominację nad ziemią niczyją rozsianą po pustkowiach. Na Gamefoundzie dostępna będzie możliwość wsparcia dla graczy, którzy chcą otrzymać jedynie dodatek Ziemia Niczyja. Nowe rozszerzenie zmieści się w pudełku Ultimate Edition 51. Stanu.

Start 21 lutego, potrwa ona dwa tygodnie, a już teraz można natomiast zajrzeć do szkicu kampanii.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .