Podsumowanie Dnia Molocha 2022

Napisał w kategorii Konwenty dnia 5 września 2022 o godz. 11:43.

W tym roku podczas Dnia Molocha doczekaliśmy się premiery nowego dodatku armijnego, Piratów, a w aplikacji na iOS oraz Android pojawiła się poprzednia armia, Bestie.

Poniżej możecie obejrzeć nagrania ze streamów, które odbywały się na żywo wczoraj, w niedzielę 4 września:

Dzień Molocha wypełniony był Piratami: najpierw obejrzeliśmy prezentację dodatku, potem premierową rozgrywkę, a na koniec dnia spotkaliśmy się z autorem armii, Michałem Walczakiem. Pozostałymi atrakcjami była rozgrywka Bestiami w aplikacji (z promocją na samą aplikację -30% do końca tygodnia), quiz o świecie Neuroshimy, oraz dyskusja o przyszłości Neuroshimy RPG.

Oglądając uważnie nagrania można było wyłapać kilka ciekawych informacji: wszystkie brakujące dodatki do Neuroshimy RPG zostaną wydane w niedalekiej przyszłości (nawet Prawo i Sprawiedliwość, aczkolwiek… pod inną nazwą), Last Aurora odniosła tak duży sukces, że Portal planuje dodawać do świata Neuroshimy kolejne, pasujące projekty, ogłoszono Puchar Hegemonii, a Michał Walczak pochwalił się odrzuconym niestety prototypem armii Partyzantów z unikalną mechaniką wystawiania jednostek rewersem do góry, przez co przeciwnik nie wie z jaką jednostką ma do czynienia.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .