Alternatywne karty armijne

Napisał w kategorii Fani dnia 21 października 2020 o godz. 10:21.

Po dobrze odebranych fanowskich kartach armijnych sprzed kilku tygodni przyszedł czas na podzielenie się ich wersją alternatywną od innego autora.

Na kartach znajdują się armie: Dancer, Sharrash, Mephisto, Missisipi, Uranopolis, Death Breath, Nowy Jork, Smart, Vegas, i Doomsday Machine. Oto co o nim pisze autor, Azzy:

Projekt powstał, ponieważ oryginalne karty armijne są mało czytelne (mikroczcionka) i brakowało kart pozostałych frakcji. Postawiłem na czytelność czcionki i wykorzystanie całej powierzchni karty. To pozwoliło zmniejszyć rozmiar instrukcji dodawanych do armii przy zachowaniu całej oryginalnej treści. Ze względu na drastyczny spadek czasu ostatnio i małe zainteresowanie graczy projekt porzucony do czasu, aż jedno lub drugie się zmieni. Udanego druku!

Paczkę planszetek możecie pobrać stąd, wszystkie przygotowane do druku w 300 dpi, ze spadami do ścięcia. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub sugestie, to zapraszamy na nasz kanał Discord, konkretnie do pokoju o nazwie #karty-armijne.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .