Monolity Neuroshima Hex

Napisał w kategorii Dodatki dnia 21 lutego 2019 o godz. 10:05.

Monolity to coś, co możecie kojarzyć z Monolith Areny, natomiast dla wielu ciekawostką może być fakt, że powstał także prototyp dla Neuroshimy Hex.

Monolity Neuroshima Hex

Megaunikat – tak można nazwać monolity Neuroshimy Hex. Dodatek, który dostali jedynie uczestnicy finału Mistrzostw Polski 2018, i z tego co mi wiadomo nie ma w planach dodruku, ani tym bardziej otwartej sprzedaży.

Mechanika działania jest dokładnie taka sama jak w Monolith Arenie, natomiast plastikowe monolity są mniejsze, by pasować do żetonów Neuroshimy Hex. Szczegółowy opis instrukcji znajdziecie tutaj.

Brak oficjalnej dystrybucji nie musi Was ograniczać – monolity wyglądają na względnie łatwe do przygotowania i wydrukowania na domowej drukarce 3D.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .