Aktualizacja Monolitów

Napisał w kategorii Dodatki, Monolith Arena dnia 18 stycznia 2021 o godz. 16:12.

Pamiętacie prototyp Monolitów z finału Mistrzostw Polski 2018, który po pewnym czasie trafił do sprzedaży w sklepie Portalu pod koniec zeszłego roku? Najwyższy czas na aktualizację jego opisu wraz ze zdjęciami.

Oficjalnie wydane Monolity do Neuroshimy Hex, w przeciwieństwie do kolorowych prototypów, są teraz ciemnoszare i można je kupić za 29,95 PLN – komplet zawiera sześć drukowanych elementów 3D, po trzy na gracza. Szczegółowe informacje znajdziecie na dedykowanej im podstronie.

Jeśli jeszcze ich nie macie a chcielibyście to zmienić, to możecie od razu skierować się do sklepu Portalu, ponieważ już tydzień temu wrócił on po świątecznej przerwie.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .