Nowe Monolity dla Neuroshimy Hex już dostępne

Napisał w kategorii Dodatki dnia 28 września 2020 o godz. 10:06.

Pamiętacie Monolity dla Neuroshimy Hex, które były rozdawane w finale Mistrzostw Polski 2018 odbywającym się podczas Portalconu w styczniu 2019 roku? Minęło sporo czasu, ale doczekaliśmy się ich w końcu w otwartej sprzedaży.

Portal długo zapowiadał ich wydanie, i w końcu się pojawiły – zestaw sześciu Monolitów (w świecie Neuroshimy bardziej pasowałaby im chyba nazwa Bunkry) wzorowanych funkcjonalnością na tych większych z Monolith Areny jest już do kupienia w sklepie online za 29,95 PLN.

Pierwotne prototypy miały różne kolory (między innymi czerwone, białe i zielone), te natomiast są ciemnoszare, i prezentują się całkiem nieźle. Instrukcję razem z odpowiedziami na najczęstsze pytania przeczytać możecie tutaj.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.