Dziś premiera Sand Runners

Napisał w kategorii Armie dnia 24 października 2019 o godz. 09:58.

To właśnie dzisiaj, czwartek 24 października, jest oficjalnym dniem premiery najnowszego dodatku armijnego Sand Runners.

Sand Runners jest to grupa weteranów dawno rozbitego oddziału wojskowego wysłanego do walki z Molochem. Lata wolności na pustyni uczyniły ich wyluzowaną grupą doświadczoną czasem. Wydawałoby się, że to zwykła grupa najemników, ale gdy tylko opuścisz gardę w trakcie walki zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Burze piaskowe pojawiające się za pomocą skinienia dłoni czy ziemia zmieniająca się w ruchome piaski w mgnieniu oka to tylko niektóre z zagrożeń, które przedstawia walka z nimi.

Kupując dodatek Sand Runners w przedsprzedaży można się było z nim zapoznać już nieco wcześniej, co możecie przeczytać chociażby w komentarzach pod naszym poprzednim wpisem.

Już graliście? Jak wrażenia?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .