Bunkier i znaczniki

Napisał w kategorii Dodatki, Fani dnia 19 marca 2019 o godz. 12:32.

Monolity do Neuroshimy Hex to unikalne nagrody dla uczestników turnieju finałowego Mistrzostw Polski 2018. Portal nie planuje otwartej sprzedaży, co nie oznacza, że nie da się w żaden sposób wejść w ich posiadanie.

W takich sytuacjach społeczność jest nieoceniona – posiadając odpowiedni sprzęt można samemu stworzyć coś na kształt Monolitów i cieszyć się ich unikalną mechaniką, oraz podzielić tym z innymi.

Razem z Monolitami, lub Bunkrami, bo to brzmi bardziej klimatycznie, przy okazji można także stworzyć stylowe znaczniki obrażeń i sieci, dzięki czemu taki komplet będzie wyglądał jeszcze ciekawiej. Sesję zdjęciową testowego zestawu obejrzeć można na Facebooku – jest tylko jeden Bunkier (zamiast dwóch), znaczniki sieci mają różną grubość (2 i 3 mm), a znaczniki obrażeń dwie różne grafiki.

Jak Wam się to podoba? Chcielibyście kupić taki zestaw? Która z dwóch grafik obrażeń bardziej Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach!

Komentarze:

  • Lepus

    jest świetne, chętnie bym zamówił :D

  • Toudi

    3mm to za grube dla tej gry. W grze często jak już leżą znaczniki to jest ich sporo, często po dwa lub więcej na jednostce. Dwa lata temu też zrobiłem znaczniki z przeźroczystego plexi. Ale rowki pomalowałem. Wyglądają świetnie i też tak się nimi gra. (jeszcze, żeby tak zrobić znaczniki armii i resztę pozostałych potrzebnych do gry…)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.