Blueberrypuddingcake i Neuroshimologia Hex

Napisał w kategorii Ciekawostki, Fani dnia 8 lutego 2018 o godz. 10:05.

Czy ktoś z Was kojarzy kanał Blueberrypuddingcake na YouTube? Jeśli nie, to warto rzucić okiem na ich nagrania – szczególnie, że od niedawna możemy oglądać serię o nazwie Neuroshimologia Hex.

To już szósty epizod Neuroshimologii Hex – playliście opartej na taktycznej grze planszowej Neuroshima Hex od wydawnictwa Portal. Dzisiaj przedstawiamy Wam dodatkową hałastrę – nie dajcie się zwieść roślinkom i uspokajającym kolorom tej armii – mało ruchliwa, aczkolwiek bajecznie zabójcza i nieustępliwa, Neodżungla!

Filmik o Neodżungli znajdziecie tutaj. Gdybyście chcieli nadrobić poprzednie odcinki (do tej pory oprócz roślinek omówili Molocha, Posterunek, Borgo i Hegemonię), to wszystko jest na dedykowanej playliście. Można się spodziewać kolejnych nagrań w niedalekiej przyszłości, więc zdecydowanie warto ich zasubskrybować.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.