Bestie w aplikacji już dostępne

Napisał w kategorii Mobile, Mobile Android, Mobile iOS dnia 6 września 2022 o godz. 10:05.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, najnowszym dodatkiem armijnym do mobilnej aplikacji na iOS i Android jest armia Bestii, która zadebiutowała podczas przedwczorajszego Dnia Molocha 2022.

Jest to już piąty dodatek armijny:

Co istotne, tym razem mamy do czynienia z armią, której nie było w poprzedniej wersji aplikacji, więc każdy, kto chciałby ją mieć, powinien ją kupić. Jest to wielce wskazane, by pokazać niemalejące zainteresowanie Neuroshimą Hex na urządzenia mobilne iOS i Android, i wspomóc zespół Portal Games Digital pracujący nad kolejnymi dodatkami oraz usprawnianiem samej aplikacji.

Dodatek Bestie kosztuje 13,99 zł. Ja już go kupiłem, a Ty?

Ps. Do końca tygodnia jest promocja na paczkę wszystkich pięciu dotychczasowych dodatków w cenie 37,99 zł, więc jeśli jeszcze ich nie macie, to teraz jest idealna okazja.

Komentarze:

  • Igor369

    Ciekawy bug odkryłem, grając Vegas vs Nowy Jork byłem w stanie wybrać cel dla wrogiego snajpera (nie, nie kontrolowałem jednostki agitatorem) i go potwierdzić finalizując bitwę…

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .