Premiera Babela 13 w formie army packów

Napisał w kategorii Armie dnia 12 września 2012 o godz. 12:47.

W miniony poniedziałek 10 września swoją premierę miały dwa kolejne dodatki armijne, które fanom Hexa są bardzo dobrze znane – to Nowy Jork i Neodżungla z pierwszego pudełkowego dodatku do planszowej Neuroshimy Hex.

babel13Tym razem jednak zostały one wydane w innej formie niż pierwotnie – w postaci army packów, a więc nie zobaczymy już na półce sklepowej dużego pudełka zawierającego elementy terenu i książeczki z opisem kampanii. Jak widać kampanie się nie przyjęły i kto wie, być może drugi dodatek – Duel – zawierający armie Vegas i Smart także kiedyś doczeka się wydania w formie dodatków armijnych. Tymczasem warto rzucić okiem na Babel 13 – jeśli jeszcze nie masz obu armii z tego dodatku, to nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i zamów obie kopie.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .