Portal Raport #11 – sześciopak Hexa 3.0 i plansza do Duela

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0, Wydawnictwo Portal dnia 10 października 2014 o godz. 09:11.

Można już oglądać kolejny odcinek Raportu Portalu na ich vlogu, tym razem z numerkiem #11. Tradycją staje się już obecność informacji dotyczących Neuroshimy Hex, co nas powinno cieszyć.

szesciopak-hex

Motywem przewodnim najnowszego odcinka jest wyprawa Portalu na Essen, ale fani Hexa też znajdą coś dla siebie: pojawiła się zapowiedź tajemniczego pakietu o nazwie „zestaw przesiedleńczy” – to nic innego, jak zapowiadany już sześciopak Hexa 3.0, czyli zestaw wszystkich sześciu dodatków armijnych wydanych do tej pory w 3.0: Nowy Jork, Neodżungla, Smart, Vegas, Sharrash i Missisipi. Zestaw kosztuje 150 PLN zamiast nominalnych 180, a więc jedna armia jest gratis. Dzięki niemu można w ekspresowy sposób przesiąść się z edycji 2.5 na 3.0 lub wzbogacić podstawową wersję 3.0 o wszystkie dodatki najnowszej edycji.

Dodatkowo w sklepiku Portalu można także kupić planszę z dodatku Duel za 10 PLN, która jest mniejsza od podstawowej i świetnie nadaje się na pojedynki 1 na 1, turnieje i inne atrakcje, a także można sobie od czasu do czasu zagrać zasadami Duela i skorzystać z Terminali wykorzystując punkty energii.

Komentarze:

  • Omnibus

    Mnie tam co prawda bardziej interesują boty, ale ten sześciopak to fajna sprawa jest, skorzystam jak mi się farbka zetrze z oryginalnych żetonów :) No i plansza duelowa, też miodzio.

  • Draciel

    Plansze zakupie bo nie mam i musialem recznie zrobic. Wciaz czekam na zapowiedz Uranum Miners :P

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .