Opis armii Missisipi

Napisał w kategorii Armie dnia 10 grudnia 2014 o godz. 10:02.

Ostatni, brakujący opis dodatku armijnego właśnie został opublikowany – od teraz możecie przeglądać szczegółowe informacje o Missisipi wraz z wyjątkowymi cechami i właściwościami tej armii, jak żetony natychmiastowe Zasłona Dymna i Podmiana, moduły Paraliż, Mutacja i Bojler, czy żeton podłoża Toksyczna Bomba.

missisipi-promo

Armia Missisipi dostarcza graczom sporo nowości, a jednocześnie trzyma świetny, toksyczny, postapokaliptyczny klimat pustkowi. Jak zwykle jest bardzo dobrze zbalansowana, więc wynik starć zależy tylko i wyłącznie od umiejętności dowódców (i odrobiny szczęścia). Teraz pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać na nadchodzące niedługo Uranopolis.

Dla tych, którzy pragną jeszcze więcej materiałów związanych z Missisipi polecam naszą mega recenzję, pobranie instrukcji i tła fabularnego z działu Download a także ściągnięcie klimatycznych tapet na pulpit.

Jak Wam się podoba Missisipi? Chętnie nią gracie, czy raczej jej unikacie?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .