Poniedziałek z tapetami #23 – alternatywny Moloch

Napisał w kategorii Tapety dnia 17 sierpnia 2020 o godz. 14:04.

Jak na Rok Molocha przystało, czwarty zestaw alternatywnych grafik podstawowych armii uzupełnia w 2020 roku Moloch. Dziś w cyklu Poniedziałek z tapetami dostajecie mordercze maszyny, które rozpoczną bunt już 5 września.

Armię Molocha z alternatywnymi grafikami żetonów można było zdobyć podczas finałów Mistrzostw Polski 2019 w Neuroshimę Hex 3.0, które odbyły się podczas Portalconu na początku stycznia tego roku. Tworzą one komplet czterech podstawowych armii posiadających swoje unikalne wersje razem z alternatywnym Posterunkiem, alternatywnym Borgo, oraz alternatywną Hegemonią.

Tapetę alternatywnego Molocha stworzoną przez Ewę można pobrać klikając w poniższy link:

Wrzucicie na swój pulpit?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.