Mnóstwo atrakcji z okazji Dnia Molocha

Napisał w kategorii Wydawnictwo Portal dnia 5 września 2021 o godz. 12:34.

Dziś z okazji Dnia Molocha fanów Hexa czeka mnóstwo atrakcji: od ponownego debiutu mobilnej Neuroshimy Hex, przez całodniowy stream Portal Games, po drugi dzień Pucharu Molocha w stolicy i rekordowe promocje w sklepiku Portalu.

Długo wyczekiwana aktualizacja mobilnej aplikacji Neuroshima Hex wylądowała już w sklepach AppStore i Google Play – jeśli kupiliście grę wcześniej, to aktualizację pobierzecie za darmo. Pamiętajcie też, że nowa wersja posiada jedynie cztery podstawowe armie: Molocha, Borgo, Posterunek i Hegemonię. Dobra wiadomość jest taka, że kolejne armie będą pojawiać się co miesiąc, i jeśli mieliście je kupione w poprzedniej wersji aplikacji, to i w tej dostaniecie je za darmo.

Od 9 rano trwa całodniowy charytatywny stream Portalu: od nowości wydawniczych i okazje na zakup unikatów, przez nowy dodatek do Last Aurory o nazwie Lodowa Stal i bitwę Bestiami, aż po gości specjalnych oraz sesję pytań i odpowiedzi. Celem jest zebranie 17 tysięcy złotych na potrzeby operacji dla Nadii.

Także dziś w lokalu Cybermachina w Warszawie odbywa się drugi dzień Pucharu Molocha. Wczoraj aż 55 chętnych walczyło między sobą o udział w dzisiejszym finale, a w dalszej części dnia będzie można zagrać w turnieju blitz z zegarami szachowymi.

Wyjątkową promocję tylko dzisiejszego dnia można znaleźć w sklepie Portalu – z okazji Dnia Molocha podstawowa wersja Neuroshimy Hex 3.0 jest aż o 50% tańsza, więc można ją kupić za jedyne 69 PLN. Przy okazji sporo innych produktów jest także w regularnych promocjach.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .