Puchar Molocha za miesiąc w Warszawie

Napisał w kategorii Turnieje dnia 12 sierpnia 2021 o godz. 10:04.

Społeczność turniejowa postanowiła wypełnić pustkę po braku Mistrzostw Polski w Neuroshimę Hex 2021 i dokładnie w rok po Dniu Molocha, 5 września, zorganizować specjalny turniej – Puchar Molocha.

Rok po ataku Molocha na ludzkość organizujemy w Warszawie turniej Neuroshimy HEX pod nazwą Puchar Molocha, a właściwie dwa turnieje – jeden w systemie szwajcarskim i jeden z zegarami szachowymi w formule blitz.

Wydarzenie odbędzie się w weekend 4-5 września w godzinach 12-17 w lokalu Cybermachina w Warszawie przy ulicy Nowy Świat 54/56. Do wygrania będzie edycja kolekcjonerska Neuroshima Hex Roku Molocha, nowy dodatek Bestie, wydania kolekcjonerskie armii Molocha, oraz zniżki do sklepu Portal Games.

Turniej otwarty jest dla wszystkich chętnych, a zapisywać będzie się można na miejscu – szczegółowe informacje znajdziecie w tym wydarzeniu na Facebooku. My objęliśmy ten turniej naszym patronatem – zapraszamy i do zobaczenia!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .