Missisipi kolejną armią w aplikacji

Napisał w kategorii Mobile dnia 28 września 2022 o godz. 11:08.

Jest już potwierdzenie który dodatek armijny będzie następnym do dodania do mobilnej aplikacji na iOS i Android – to Missisipi.

Portal Games zapytał niedawno fanów o to którą z trzech armii: Uranopolis, Missisipi, czy Sharrash chcieliby zobaczyć w aplikacji jako pierwszą, i po głosowaniu wygrała armia Missisipi. Patrząc na tempo wydawania nowych dodatków armijnych do aplikacji możemy się jej spodziewać w okolicach listopada tego roku.

Warto również zauważyć, że z niedawną aktualizacją wyłączona została możliwość usuwania toczących się partii, o co wielu fanów prosiło. Wszystko to ze względu na incydenty, podczas których nieuczciwi gracze usuwali grę chwilę przed jej końcem jeśli wiedzieli, że jej nie wygrają.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .